Ako šetriť nákupmi na webe

Nakupovanie na internete je čoraz populárnejšie. Slováci už nenakupujú len oblečenie, elektroniku, či knihy. Čoraz obľúbenejší je i nákup služieb, a to v podobe rôznych masáží, kurzov, či dokonca zážitkov. A čoraz väčšiu popularitu si získavajú nákupy rôznych tovarov a služieb prostredníctvom zľavových kódov a zľavových portálov.

ID-100206936

Záruka nižšej ceny

Zľavové kódy a zľavové portály zažívajú v posledných rokoch boom. Niet sa čomu čudovať. Zákazníkom totiž poskytujú hneď niekoľko výhod. Tou najpodstatnejšou je pravdaže práve zníženie konečnej ceny pri nákupe. Kým na zľavových portáloch to zväčša funguje tak, že si príslušnú zľavu musíte zakúpiť, zlavove kody môžete využiť celkom zdarma. Ako na to?

  1. Otvorte si web, ktorý ponúka rôzne zľavové kódy na jednom mieste.
  2. Vyhľadajte si svoj obľúbený e-shop alebo obchod, v ktorom sa práve chystáte nakupovať. Hľadať môžete podľa abecedy alebo podľa typu tovaru – či už sa jedná o rôzne darčeky, elektroniku alebo zážitky.
  3. Našli ste vybraný e-shop? Stačí jeden klik a hneď sa dozviete, aké zľavy sú dostupné. Ak sa napríklad chystáte nakupovať elektroniku, do vyhľadávača na stránke zadajte „zlavovy kod hej“ a môžete získať rôzne zľavy na nákup elektroniky od hej.sk. Alebo ste sa rozhodli nakupovať lacnejšie v českých e-shopoch? Nakuknúť môžete napríklad na slevové kody kasa a so zľavou nakúpiť elektroniku, či potreby pre domácnosť. Výber je na Vás.
  4. Vytvorte objednávku v konkrétnom e-shope. Kód zľavy, vyhľadaný na webe so zľavovými kódmi, zadajte pri objednávke v e-shope. A máte ušetrené!

Je to veľmi jednoduché a čo je ešte dôležitejšie, je to zdarma! Tak prečo túto možnosť nevyužiť? Ďalším pozitívom webu je tiež to, že si môžete prezrieť a získať rôzne zľavy na jednom mieste. Nemusíte sa nikde prácne „preklikávať“.

            Aké zľavy získam?

Ponuky zliav a zľavových kódov sa pravidelne obmieňajú. Získať môžete poštovné zdarma, ale napríklad i zľavu 20% na celý nákup v konkrétnom e-shope, zľavu 5€ pri nákupe nad 50€, poistenie zdarma pri nákupe dovolenky a mnoho ďalších zliav a výhod. Keďže pribúdajú stále nové a nové zľavy, je treba web pravidelne sledovať. Nenecháte si predsa ujsť žiadnu perfektnú zľavu!

 

Foto Stuart Miles / freedigitalphotos.net